Apie Vestuvių Fotografiją


NET 5 priežastys kodėl Jūs turėtumėte negaišti laiko su kitais fotografais!
1. Patirtis. Taip, jaunatviškas entuziazmas yra gerai, bet jis nenusveria patirties, kurią mūsų komanda yra sukaupusi nuo 2007-ųjų metų. Ar Jūsų kitas pageidaujamas fotografas vežiojasi pakraunamą ventiliatorių, kad nuotakos kadrai būtų tobuli? Ar jis turėtų stilingus skėčius, jei netikėtai užkluptų lietus? Mes viskuo pasirūpinsime iki smulkmenų!

2. Naujausia technika. Visada investuojame į naujausias fotografavimo technologijas, tokias kaip lešiai, apšvietimas, fotoaparatai ir kita.

3. Patikimumas. Mūsų naudojama foto technika visada įrašinėja vienu metu į dvi atminties korteles, kad būtume 100% tikri, kad niekas nenutiks Jūsų išskirtinėms nuotraukoms.

4. Pinigų grąžinimas. Visada su klientais pasirašome konktraktus dėl paslaugų suteikimo, ir jei fotografui kažkas nutinka, jis ne tik bando Jums padėti su kitu fotografu, bet ir grąžina Jūsų sumokėtus pinigus.

5. Užsidirbkite! Rekomenduokite mus savo draugams ir atgaukite iki 15% sumokėtos sumos! Arba gaukite daukartinę 100€ dovanėlę už rekomendacijas.
TOP